Aku Nůžky AE9N36 3,6V Li-Ion ASIST

S příchodem teplých měsíců je růst zeleně v plném proudu. Vše roste takřka před očima. Co je pro jednoho krásnou podívanou, však pro jiného může znamenat starosti navíc. Mimochodem při pohledu na vaši zahrádku, neocenili byste i právě vy šikovného pomocníka, který by si poradil s úpravou trávy i živých plotů? Nejenom na tyto rostliny jsou však AKU zahradní nůžky ASIST vhodné. Budete – li je mít v ruce, během chvilky s trochou zručnosti dokážete proměnit okrasné dřeviny do tvarů, které se vám budou zamlouvat. Že nepřeháníme, ukážeme během několika následujících řádků.

AKU zahradní nůžky ASIST 3,6V

AKU nůžky 3,6 V Li-Ion s kapacitou baterie 1300 mAh mají záběr lišty na trávu v rozmezí 80 mm a na dřeviny dokonce 100 mm. Tyto lišty lze navíc velmi snadno vyměnit. Vzhledem k tomu, že se jedná o přístroj, jenž funguje bez kabelu, je dostupnost s nimi prakticky neomezená. Na jedno nabití vydrží v provozu 35 až 45 minut. Doba nabíjení je 3 až 5 hodin. Velkou výhodou je, že díky lithium - iontovému akumulátoru nedochází k samovolnému vybití a paměťovému efektu.

Zastřihávat či jakkoli upravovat s nimi lze trávu, živé ploty a dřeviny všech druhů. V případě, že se například jedná o úpravu menší travnaté plochy, odpadá i mnohdy složité zprovoznění klasické sekačky.

Nejen ženy jistě ocení snadnou manipulaci, kterou zjednodušuje i rukojeť soft grip a nízká váha přístroje. Pro stříhání v hůř dostupných místech lze použít teleskopickou rukojeť. Prodloužení životnosti dosáhnete pravidelným čištěním a promazáváním nožů.

Při koupi AKU zahradních nůžek se můžete těšit na spolehlivý záruční i pozáruční servis. V případě, že chcete, aby vám tento přístroj říkal „pane“, navštivte webové stránky www.gigamat.cz.

Technické parametry AKU nůžek

Rukojeť "soft grip" ano
Modelová řada Garden green
Napětí 3,6V Li-Ion
Doba nabíjení 3 - 5 hodin
Kapacita baterie 1300 mAh
Doba použití s nabitou baterií 35 - 45 min
Lišta na trávu záběr 80 mm
Lišta na dřeviny záběr 100 mm

Výhody a další parametry AKU nůžek:

Díky lithium - iontovému akumulátoru nedochází k samovolnému vybití a paměťovému efektu. Nůžky jsou vhodné na přistřihávání krajů trávníků nebo na tvarování keřů.

Součást balení:

  • 1x nabíječka
  • 1x lišta na trávu
  • 1x lišta na dřeviny

Tipy pro práci s úhlovou bruskou

  • Pravidelným čištěním a promazáváním nožů prodloužíte jejich živostnost.
  • Pro stříhání v hůř dostupných místech můžete použít teleskopickou rukojeť.

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena