Aku vrtačka 12V Li-Ion ASIST

Také Vás při pohledu na některé části domácnosti svrbí ruce? Říkáte si, co vše byste potřebovali opravit nebo vyrobit, ale že nemáte k dispozici to správné nářadí? Anebo to vaše současné pamatuje léta dávno minulá a s tím opravdu do světa díru neuděláte? Dámy, vrtíte hlavou, že vy kutil rozhodně nejste, ale přemýšlíte o vhodném dárku pro některého z pánů? Pro všechny tyto případy máme pro vás přímo kouzelný tip. Patrně každý šikula ocení vrtačku, kterou vyřeší každý problém nebo z ničeho postaví doslova „něco“. A právě takový přístroj vám nyní přinášíme.

Dovolte nám představit AKU vrtačku 12 V Li – Ion ASIST, která disponuje až 550 otáčky za minutu. Mezi její cenné vlastnosti patří regulace kroutícího momentu nastavitelného krokově 10+1. Svými parametry tak představuje výkonný nástroj pro domácí i hobby použití.

 

Vrtačku lze využít celkem ve dvou režimech – vrtačky a také šroubováku. Jako stvořená pro snadné držení je rukověť soft grip, která vám umožní pracovat až mnohonásobně delší dobu než je charakteristické pro ostatní přístroje srovnatelné kategorie. V místech, kde není dostatečné osvětlení, navíc jistě oceníte, že přístroj zajistí LED osvětlení pracovního prostoru. Zajímá vás, na jaké povrchy můžete vrtačku použít? Vybaveni s ní budete na dřevo, kov, zdivo a další obdobný materiál.

Baterii přístroje nabijete za 3 až 5 hodin. Součástí balení je nabíječka a také oboustranný bit.

A na závěr zbývá dodat snad jen to nejdůležitější. Prozradíme vám, že vrtačku můžete zakoupit na našem e-shopu www.gigamat.cz

Technické informace k AKU vrtačce 12V Li-Ion ASIST

Napětí 12V
Otáčky  0-550 min.
Kapacita baterie  1300 mAh
Hmotnost  3,75 kg
Typ akumulátoru  Li-Ion

Výhody AKU vrtačky

Jako bonus lze zmínit fakt, že u Li-ion akumulátoru nehrozí paměťový efekt. Můžete tedy počítat s tím, že s dobíjením můžete pokračovat v libovolném stavu nabití akumulátoru.

U vrtačky můžete individuálně nastavit kroutící moment pro šroubování.

Součást balení

  • 1x oboustranný bit
  • 1x nabíječka 

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena