Benzínový generátor ASIST AE8G300DN

Kutily oblíbená značka ASIST přichází s elektrocentrálou AE8G300DN, která problém nepřítomnosti elekrického proudu řeší dokonale. Připojte elektrické nářadí, osvětlení a jiné spotřebiče, které momentálně potřebujete k dokončení práce. Elektrocentrálu pohání vzduchem chlazený, 4taktní motor na benzín.

Nosná konstrukce a přiměřená hmotnost (vzhledem k výkonu) jsou garancí napájení, kdekoliv ho budete potřebovat. Pohodlný přesun na vámi požadované místo je zajištěn i díky velkému madlu a je vybavený kolečky.

Technické informace

Maximální výkon 3,0 kW
Trvalý výkon 2,8 kW
Vstupní napětí 230 V / 50 Hz
Výstup DC 12 V
Automatická regulace napětí ano
Typ motoru jednoválcový, 4-taktní, vzduchem chlazený
Maximální průměr vrtání ocel 13 mm
Zdvihový obsah motoru 210 ccm3 
Spotřeba paliva 1,5 l / hod
Hluk 65 dB
Krytí IP23

Výhody elektrocentrály ASIST AE8G300DN

Trvalý výkon 2800 W již dává uživateli možnost napájet nejenom elektrospotřebiče odporového typu (žárovky, topná tělíska, kávovary ap.), ale i celou škálu elektrospotřebičů indukčního typu, u kterých je nutné počítat s větší výkonovou rezervou kvůli rozběhu a ztrátám ve vinutí elektromotoru při provozu (ruční el. nářadí, el. čerpadla, stroje s většími elektromotory ap.).

Proč koupit elektrocentrálu ASIST

Existuje mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro nákup elektrocentrály, protože stále existuje mnoho oblastí, kde proud není k dispozici, jindy hrozí při výpadku energie velké hmotné ztráty, lidé potřebují elektřinu u svých zahradních domků, chatek, karavanů, lodí, nezbytný je přísun energie na stavbách.

Elektrocentrála značky ASIST AE8G300DN má již vzhledem k výkonu velice solidní záběr použití. Pro kvalitu elektrocentrály je klíčovým prvkem motor a alternátor.

Velká nádrž 15 l je chráněna i shora rámovou konstrukcí a dovolí uživateli mnohahodinový bezstarostný provoz. Velká nafukovací kola a madlo výrazně ulehčují transport stroje.

Součást balení

  • 1x uzemňovací kolík
  • 1x kabel na nabíjení autobaterie

Součást balení:

  • 1x uzemňovací kolík
  • 1x kabel na nabíjení autobaterie


   

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena