Domácí vodárna Asist AE9CT60D

A nezaprší a nezaprší…, to je možná myšlenka, která napadne během horkých letních dní mnohého domácího kutila, jehož starostí je pečlivě udržovaná zahrada. Ten také možná čas od času řeší způsob, jak doplnit vodu do jezírka či bazénu. Pokud jste již někdy před některým z těchto úkolů stáli i vy, možná byste uvítali šikovného pomocníka. Kýváte – li souhlasně hlavou, dovolte nám představit domácí vodárnu s výkonem 600W a tlakovou nádrží 20 litrů, kterou můžete použít pro čerpání pitné či užitkové vody ze studní, vlastních vrtů, vodního toku nebo nádrže zachycující vodu.

 

 Jakými parametry se může představovaný přístroj pochlubit? Že těch opravdu užitečných není málo, posuďte sami. Bez problémů zvládne přečerpat až 3000 litrů za hodinu. Hravě si poradí s přepravní výškou 35 metrů a výškou sání v délce až 7 metrů. Vodárna je založena na principu automatického udržování tlaku v systému. Její používání se pyšní velmi tichým provozem, který zajistí, že nebudete rušeni v průběhu ostatních činností. Tato vlastnost tedy navíc umožnuje její užití i k čerpání vody v domě. 

Tím výčet úžasných vlastností zdaleka nekončí. Nespornou výhodou je také to, že disponuje tlakovým spínačem. Umožňuje napojení až na dvě odběrná místa zároveň. Zvážíme – li všechny skutečnosti, nebojíme se říci, že svými parametry uspokojí i náročnějšího uživatele. Nezanedbatelnou výhodou při zakoupení vodárny je bezvadný záruční i pozáruční servis.

Zbývá snad ještě něco dodat závěrem? Vodárnu můžete zakoupit na webových stránkách www.gigamat.cz nebo www.mall.cz 

Technické informace k domácí vodárně AE9CT60D

Příkon 600W
Napájení  230 / 50 V/Hz
Maximální sací výška  7 m
Maximální výtlačná výška  35 m
Maximální kapacita čerpání  3 000 l / hodinu
Hmotnost  12,5 kg
Stupeň ochrany IP IPX4
Objem tanku 20 l
Tlak vzduchu v nádrži 1,5 bar

 

Certifikát GS
Certifikát o provedené kontrole bezpečnosti. 
 
     
Certifikát CE
Certifikát o posouzení před uvedením na trh.
 
     
Certifikát emc
Certifikát o elektromagnetické kompatibilitě.
 
   
Certifikát RoHS
Certifikát o omezení používání některých nebezpečných látek.
 

 

      

 

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena