Elektrická přímočará pila 850W

Chystáte-li se na zaoblené tvary nebo jemné křivky, budete potřebovat kmitací pilu. Rozhodně se vám vyplatí ji pořídit, pokud plánujete její pravidelné užívání. Takovou pilu vám právě v dnešním článku představíme.

Elektrická přímočará pila s výkone 850W a s nastavitelným úhlem řezání a předkmitem. Může opracovávat ocel, plasty nebo i dřevěný materiál, podle použitého pilového listu. Regulace frekvence kmitání.  Šikmý řez 0 - 45°. Železná základna.

Výhody a další parametry přímočaré pily Asist

Výhodou je univerzální použití jak na dřevo, ocel, tak i plasty. Řezání pod úhlem v rozmezí +/- 45°. Dostatečný výkon pro běžné použití. Dobré držení a nastavení předkmitů pro lepší práci. Možnost odsávání pilin. Laserové zaměřování. LED světlo. Nastavitelný průhledný kryt pilového listu.

Proč koupit přímočarou pilu Asist

Koupí této pily můžete velmi snadno opracovávat ocel, plast i dřevo.  Navíc můžete řezat i pod úhlem. Regulace frekvence řezání, nastavení stupňů předkmitů. Měkká rukojeť. Výměna pilových listů bez použití nástrojů. Záruční i pozáruční servis zajištěn ve vysoké kvalitě. Výhodná cena.

Tuto pilu můžete koupit na našem eshopu gigamat.cz.

Technické informace

Hmotnost 2 kg
Příkon 850 W
Napájení 230/50 V/Hz
Typ napájení elektrické
Regulace otáček ano
Počet stupňů výkonu 4
Maximální hloubka řezu (dřevo) 80 mm
Maximální hloubka řezu (ocel) 8 mm
Maximální nastavení úhlu vodítka 45° 
Materiál základny železo
Maximální počet kmitů 3000 kmitů / minutu

Součást balení

  • 1x pilový list na ocel
  • 3x pilový list na dřevo
  • 1x paralelní vodítko
  • 1x nadstavec na odsávání prachu

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena