Elektrická stříkací pistole Asist AE7S650

Dalším parádním kouskem v řadě elektrického nářadí Asist je elektrická stříkací pistole AE7S650. Je určená k rozprašování následujících kapalin jako jsou rozpouštědlové barvy a nátěry, akrylové barvy, rozpustné barvy, základní barvy, leštidla, prostředky na ochranu dřeva, dezinfekční prostředky, pesticidy, impregnační kapaliny, oleje nebo jiné kapaliny na bázi vody.

To je opravdu pořádná porce možných použití v oblasti hobby a domácího použití, ale i pro řemeslníky. Velmi vhodné pro práci se dřevem nebo kovovými povrchy, ale také se hodí pro zahradu na likvidaci škůdců či pro jiné postřiky. 

 

Technické parametry v optimálním nastavení 

Příkon této elektrické stříkací pistole je opravdu dostatečný pro všechny práce s ní spojené a činí 650 W. Také nádoba na postřikovou látku má obsah 800 ml, což je obsah dostatečně velký pro práci, ale ne až tak moc, aby stříkací pistole i s plnou nádržkou byla příliš těžká. Stříkací pistoli můžete držet pomocí držadla a nebo můžete použit ramenní popruh, čímž si uvolníte druhou ruku pro případné přidržení stříkaného povrchu.

Tato pistole také disponuje opravdu dlouhou vzduchovou hadicí pro volnost manipulace s pistolí. Dále má skvělou rukojeť pistole se spouštěcím mechanizmem. Pochopitelně nechybí ani regulační ventil pro úpravu množství aktuálně stříkané kapaliny. 

Technické informace k příklepové vrtačce

Příkon 650 W
Napájení 230 V / 50 Hz
Hmotnost 2 kg
Objem nádržky 800 ml
Maximální průtok 180 ml / min.
Pracovní tlak 0,1 Bar

Něco navíc ke stříkací pistoli 

Stříkací pistole je vyrobena z odolného a snadno omyvatelného plastu, což je důležité pro dlouhou životnost a snadné čištění po vykonané práci. Tato elektrická stříkací pistole má jednoduché intuitivní ovládání a práci s ní zvládnou i začínající kutilové.

V balení získáte také nádobku na měření viskozity kapaliny pro vytvoření kvalitní postřikové látky, která velmi dobře přilne k stříkanému povrchu.  

Přidejte jak již je to obvyklé u produktů Asist velmi kvalitní a rychlý záruční a pozáruční servis včetně případného dodání náhradních. 

Prostě koupí tohoto výrobku můžete jen získat. Pistoli můžete pořídit na eshopu www.gigamat.cz za 784 Kč bez DPH.    

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena