Oscilační multifunkční bruska ASIST AE3M22D-BMC

Není bruska jako bruska, úhlové použijeme na hrubší práce, vibrační na broušení a leštění, přímé na drobné broušení a vrtání. No a pak tu máme multifunkční brusky někdy nazývané kombinované. Jednou z nich je Multifunkční bruska Asist s označením AE3M22D-BMC.

Tato multifunkční bruska je určena především pro domácí a hobby použití, ale mohou ji využít i řemeslníci. Co tedy umí? Základními funkcemi jsou broušení nebo rašplování. Řezání a oddělování včetně vyřezávání vnitřních otvorů. Další možností je ji používat na seškrabávání menších ploch.

Jaké materiály umí opracovat?

Multifunkční bruska Asist je určena především pro dřevěné materiály, umělé hmoty a výborná je i pro sádrokartony včetně vyřezávání přesných otvorů do nich. Navíc ji použijete i pro měkké nekalené kovy jako jsou například měď a hliník. Z výše uvedeného je jasné, že tuto brusku ocení především truhláři, tesaři a sádokartonáři, a to nejen na hobby úrovni.

Jak je bruska vybavena?

Solidní výkon je zajištěn motorem o příkonu 220 W, regulovatelné otáčky v rozmezí 15.000 – 21.000 / min. Tělo brusky je vytvořeno pro pevné a velmi dobré držení. Zkrátka vám nebude klouzat a nevypadne vám z rukou. Pokud jde o samotné nástavce, pak s touto bruskou získáváte dva řezací nástavce, přičemž jeden je půlkulatý řezací kotouč a druhý nástavec s rovnou čepelí. Pro broušení a rašplování máte delta brusnou desku pro uchycení brusných listů a tři brusné listy v základním vybavení. Je zde také škrabka a pochopitelně imbusový klíč pro snadnou výměnu jednotlivých nástavců.

Veškeré elektrické nářadí Asist pochopitelně disponuje záručním servisem, ale hlavně je zajištěn pozáruční servis na vysoké úrovni včetně dodání náhradních dílů.

Z výše uvedeného jasně vyplývá, že pořízení této multifunkční brusky pro svou dílnu je velmi žádoucí.
Brusku můžete koupit na eshopu www.gigamat.cz za 826 Kč bez DPH.

Technické informace k příklepové vrtačce

Příkon 200W
Typ brusky oscilační
Napájení 230 V / 50 Hz
Otáčky 15 000 min-1
Hmotnost 1,6 kg
Regulace otáček ano

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena