Příklepová vrtačka 800W, ASIST AE1P80DN

Příklepová vrtačka o výkonu 800W je dalším v řadě pomocníků pro domácí a hobby použití. Pracuje ve třech režimech a dobře slouží i pro náročnější práce. Regulace otáček, pravý a levý chod jsou samozřejmostí. Balení obsahuje hloubkový doraz pro vrtání přesné hloubky a přídavnou rukojeť. Hliníková převodovka pro dlouhou životnost.

Výhody a další parametry příklepové vrtačky Asist

Výhodou příklepové vrtačky je její spolehlivost a dobrý výkon 800W. Může pracovat v režimech vrtání, vrtání s příklepem a režimu šroubování díky levému i pravému chodu. Tím je vrtačka opravdu univerzálním nástrojem. Vrtání do dřeva, kovu a plastu bez příklepu, vrtání s příklepem do betonu, cihel a obdobných materiálů nebo ji můžete použít jako šroubovák. Obsahuje i omezovač hloubky vrtání a praktickou pomocnou rukojeť.

Proč koupit příklepovou vrtačku Asist

Koupí této vrtačky budete mít pomocníka pro běžné domácí a hobby použití. Možnost volby příklepového režimu, regulace otáček pravý levý chod a plynulá regulace otáček a hliníková převodovka jsou důvody proč koupit tuto vrtačku. Záruční i pozáruční servis zajištěn.

Technické informace

Průměr sklíčidla 13 mm
Příkon 800 W
Otáčky za min. 3000 ot/min
Hmotnost 1,74 kg
Regulace otáček ano
Oboustranný chod ano
Maximální průměr vrtání beton 13 mm
Maximální průměr vrtání dřevo 25 mm 
Maximální průměr vrtání ocel 10 mm
Napájení 230 / 50
Příklep ano
Softgrip ano

Součást balení

  • 1x přídavná rukojeť
  • 1x omezovač hloubky vrtání

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena