Příklepová vrtačka Asist AE1P105DN

Vrtačku potřebuje skoro každý, i ti kdo  se necítí jako kutilové či řemeslně zruční a to včetně žen ji prostě využijí. Zmíněná příklepová vrtačka už má docela silný příkon 1050 W. a ujišťujeme vás, že najdete doma v dílně i na chalupě spoustu příležitostí k použití. Tuto vrtačku velmi oceňují ti kdo pracují jak se dřevem i kovovým materiálem. Navíc pokud použijete míchací nástavec pak se hodí i zedníkům, obkladačům nebo malířům. Takže je jasné že určitě patříte do skupiny, pro kterou je tato příklepová vrtačka Asist určena.

Příklepová vrtačka je především vhodná pro vrtání do cihlového zdiva, betonu či jiných obdobných stavebních materiálů. Navíc po vypnutí příklepů můžete vrtat do klasických materiálů jako je ocel, plat, keramika a dřevo. Příklepová vrtačka Asist má také možnost oboustranného chodu včetně plynulé regulace otáček. Tím je možné ji použít i pro utažení nebo povolení vrutů a šroubů. Pokud sami malujete byt, nebo si umíte obložit třeba koupelně, pak vám tato vrtačka bez problému vymíchá lepící směs, lepidla nebo barvu na malování. A možná najdete ještě další využití této příklepové vrtačky.

Zvažujete-li koupi pak oceníte jistě její výkon 1050 W, což z ní činí lepší střední třídu v tomto segmentu nářadí. Přídavná rukojeť je vhodná pro pevné uchopení při vrtání do houževnatých materiálů a to jak pro vrtání s příklepem tak i bez něj. Aretaci vypínače a využít hloubkový doraz u tohoto stroje pochopitelně najdete také. 

Záruční a pozáruční servis nabízí značka Asist v nadstandardním režimu. Také nemusíte mít obavy s náhradními díly i na tyto zdánlivé maličkosti značka Asist myslí. Pochopitelně jde o vrtačku, která má také velmi příznivou cenu s ohledem na to co vše umí a jaký je její příkon. Vrtačku můžete koupit na eshopu www.gigamat.cz za 908 Kč bez DPH.

Technické informace k příklepové vrtačce

Příkon 1050 W
Otáčky 2800 min-1
Napájení 230 V / 50 Hz
Regulace otáček ano
Oboustranný chod ano
Maximální průměr vrtání 13 dřevo / 16 kov / 25 beton
Sklíčidlo klasické

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena