Příklepová vrtačka Asist AE1P75DN

Nepostradatelná je pro vybavení každé dílny či garáže, ale velmi ji ocení i každá domácnost. O kom je řeč? O příklepové vrtačce Asist s příkonem 750W. V dílně i domácnosti je spousta důvodů k tomu mát tuto vrtačku vždy po ruce. Ale nemluvme o vrtačce, ale spíše multifunkčním nástroji. Potřebujete připevnit obrázek na zeď, zkompletovat koupený nábytek nebo rozmíchat barvu pro vymalování bytu? Pro tyto i další činnosti je tu připravena právě příklepová vrtačka Asist.

Tento multifunkční nástroj tedy dokáže vrtat s příklepem do zdiva či betonu nebo zvládne také klasické vrtání nejrůznějších materiálů od oceli přes keramiku až po dřevo. Mezi způsoby vrtání jde velmi snadno přepnout. A protože je vrtačka vybavena oboustranným chodem a plynulou regulací otáček je možné ji použít i pro šroubování nebo také míchání tekutých směsí jako jsou lepidla, barvy a podobně. Pochopitelně není místo uvádět další možná využití této příklepové vrtačky.

Pro její koupi hovoří i další vlastnosti. Jde o její relativně nízkou hmotnost, pracovat s ní tak mohou i subtilnější osoby. Navíc můžete použít i přídavnou rukojeť pro ještě pevnější uchopení vrtačky, to oceníte hlavně pro vrtání s příklepem. Můžete použít také aretaci spouštěcího vypínače nebo využít hloubkový doraz, pokud potřebujete mít přesnou hloubku vrtání.

Pro volbu příklepové vrtačky značky Asist také hovoří kvalitní zázemí v podobě záručního servisu, který je samozřejmostí u každé značky, ale hlavně pozáruční servis, se kterým mnohé značky už mívají problém. Dalším důvodem pro koupi je její velmi příznivá cena a to vzhledem k tomu co vše dokáže a kdo všechno s ní může pracovat.

Vrtačku můžete zakoupit na eshopu www.gigamat.cz.

Technické informace k příklepové vrtačce

Příkon 750W
Napájení  230 / 50 V/Hz
Otáčky  2800 min-1
Sklíčidlo klasické - 13 mm
Regulace otáček ano
Oboustranný chod ano
Vrtání s příklepem ano
Hmotnost 1 kg
Maximální průměr vrtání 13 mm / 16 mm / 25 mm (dřevo / kov / plast)

  

  

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena