Ruční okružní pila mini 500W, 85 mm - AE5KR50M

Vážení návštěvníci našich stránek. Opět jsme tu s velmi zajímavým produktem, který stojí za Vaši pozornost. Pojďte se nyní podívat, co jsme pro Vás vybrali.

Pilu oceníte pro její univerzálnost díky rychlé a snadné vyměnitelnosti kotoučů. Kotouč na kov Vám umožní řezat kovové trubky a další kovové materiály u Vás doma i v dílně. Kotouč na dřevo je pak určen pro výrobu poliček či pro opracování dalších výrobků ze dřeva. Dále pak diamantový kotouč využijete především při stavebních pracích na vašich soukromých projektech. Průměr kotoučů použitelných do pily je 85 milimetrů.

 


Bezkonkurenční odvedení práce vám zaručí 500W příkon a 4000 otáček za minutu. Přesnost řezu, která je dalším důležitým ukazatelem pro budoucího uživatele, je zajištěna vodící paralelní lištou spolu s nastavitelností hloubky řezu v podrobné stupnici. Připojením odsávací hadice budete navíc pracovat v čistém prostředí vhodném i pro alergiky.

Dále bychom neměli zapomínat na její kompaktní velikost, se kterou dosáhnete i na hůře přístupná místa. Skvěle padne do ruky díky protiskluzové ergonomické rukojeti. A s délkou kabelu 2 metry budete mít dostatek volnosti při práci.

Každý kutil jistě ocení bohaté příslušenství, které je spolu s pilou dodáváno. Kotouč na dřevo o průměru 85 mm, kotouč na kov o průměru 85 mm a diamantový kotouč o průměru 85 mm vám zajistí širokou škálu použití přístroje. Odsávací hadice o délce 1 metr pak pomůže k čistotě během práce. Vše je dodáváno v kompaktním kufříku pro snadné přenášení a skladování.

Koupí tohoto produktu si pořídíte velmi všestranného pomocníka do vaší domácí dílny. Další jeho podstatnou výhodou je skvělý záruční i pozáruční servis. Zakoupit jej můžete prostřednictvím webových stránek www.gigamat.cz za výjimečnou cenu 1 321 Kč bez DPH.

Technické informace k příklepové vrtačce

Typ pily okružní
Příkon 500W
Napájení  230 / 50 V/Hz
Otáčky  4000 min-1
Délka kabelu 2 m
Regulace otáček ne
Maximální hloubka řezu 26 mm - dřevo
Rozměry kotouče 85 mm
Hmotnost 1 kg

Součást balení:

  • 1x kotouč - TCT 85mm x 24T
  • 1x kotouč - HSS 85mm x 80T
  • 1x kotouč - 85mm diamant
  • 1x odsávací hadice na prach - 1m
  • 2x povolovací klíče

Proč koupit ruční okružní pilu

Koupí tohoto produktu opracujete širokou škálu materiálů u vás doma i v dílně. Získáte tak skvělého pomocníka. Využijete jej v komerční i soukromé oblasti. Záruční i pozáruční servis je zajištěn.

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena