Svářečka plastových trubek AE6V150DN

Svářečka plastových trubek AE6V150DN s maximálním příkonem 1500W je dalším nářadím použitelným především po domácí a hobby použití i pro drobné řemeslníky. Tento nástroj nepatří sice k nejpoužívanějšímu elektrickému nářadí, přesto je ve svém odvětví nepostradatelným pomocníkem.

Při rekonstrukci bytového jádra nebo přebudování koupelny v rodinném domě se prakticky bez této svářečky neobejdete. Její snadné a bezpečné použití zvládne opravdu každý šikovný kutil. Navíc spoje provedené touto svářečkou plastových trubek jsou skutečně kvalitní a dlouho vydrží i pro dopravu horké vody. 

Jaké parametry nabízí tato svářečka plastových trubek 

Konstrukce svářečky je navržena na dvoustupňovou úroveň příkonu tedy na příkon 750 W nebo 1500 W, který zvolíte  zapnutím příslušných vypínačů. Navíc protože tato svářečka pracuje s více druhy materiálů můžete plynule nastavit i přesnou teplotu v rozsahu 0 - 300 °C. To zvyšuje účinnost svařování. Najdete zde také světelnou indikaci nastavené teploty, aby jste zamezili práci při nízkých tavných teplotách. 

Rozsah činnosti je určen tavnými nástavci, které jsou přiložené k svářečce a to v standardních profilech  20, 25, 32, 40, 50 , 63 mm. Svářečka je také vybavena kovovým stojánkem pro bezpečnější práci s vysokými teplotami. 

Technické informace k příklepové vrtačce

Příkon 750 W / 1500 W
Napájení 230 V / 50 Hz
Svařovací teplota 0 - 300° C
Svařovací nadstavce 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63 mm

Svářečka plastových trubek AE6V150DN se vyplatí 

Díky dalším doplňkům získáte kompletní sadu pro svařování termoplastických trubek bez nutnosti tuto sadu doplňovat. Základ tvoří kovový kufr jak pro svářečku, tak i pro ostatní doplňky. K těm patří svinovací metr, se kterým přesně změříte požadovanou délku trubek. Vodováha, pro dodržení roviny pří instalaci potrubí, nůžky na plastové potrubí pro jeho krácení. A šroubovák s imbusovým klíčem pro instalaci jednotlivých nástavců dle aktuální potřeby. 

Pokud přidáte kvalitní záruční a pozáruční servis včetně dostupnosti náhradních dílů je volba pro vodo-instalatérské práce jasná, vítězí Asist.     

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena