Úhlová bruska Asist AE3U71DN-1

V žádné pořádné dílně prostě nemůže chybět úhlová bruska, a to pro své univerzální použití. Podívejme se například na úhlovou brusku Asist AE3U71DN-1. Svým výkonem se řadí spíše na začátek sortimentu tohoto ručního nářadí, ale rozhodně ji nelze podceňovat. Příkon 710 W je totiž dostatečný pro běžné domácí a hobby potřeby, pro které byla také navržena. Navíc disponuje nízkou hmotností, a tak s ní můžete pracovat bez zbytečné námahy i delší dobu.

Broušení nebo řezání

Úhlová bruska Asist je vhodná pro broušení nebo dělení jak kovových materiálů, snadno tedy můžete řezat kovové profily například při stavbě plotu. Nebo pokud potřebujete očistit kovové povrchy, pak zvolíte pouze jiný kotouč. Další oblastí využití je práce se stavebními materiály jako je cihla beton či kámen. I zde záleží pouze na tom jaký typ kotouče zvolíte.

Co vše nabízí úhlová bruska Asist 710 W

Uváděli jsme skvělý příkon 710 W a nízkou hmotnost do 2 kilogramů. Velmi stabilní otáčky bez zatížení 11.000 za minutu. Nejběžnější průměr kotouče 125 mm s možností velmi snadné výměny. Zároveň z bezpečnostních důvodů nechybí kryt tohoto kotouče. Vynikajícím nápadem je pak možnost volby umístění přídavné rukojeti, buď pro praváky nebo leváky. Pracovat s ní může tedy opravdu každý. Tělo samotné brusky je vybaveno neklouzavým povrchem. Budete ji tedy pevně držet i v případě, kdy potřebujete pracovat bez přídavné rukojeti. Navíc je skvěle vybavena větracími otvory pro odvod tepla a tak se vám nebude přehřívat i při větším zatížení.

A jako u všech produktů Asist nelze zapomenout na výborný záruční a pozáruční servis včetně výborné dostupnosti náhradních dílů, což je pro hojně používané elektrické nářadí přímo nezbytné.

Brusku můžete koupit na eshopu www.gigamat.cz za 660 Kč bez DPH.

Technické informace k příklepové vrtačce

Příkon 710W
Typ brusky úhlová
Průměr kotouče 125 mm
Otáčky 11 000 min-1
Hmotnost 1,6 kg
Napájení 230 V / 50 Hz
Regulace otáček ne
Typ vřetena M14

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena