Vibrační bruska Asist AE3V35D s příkonem 135W

Jste zapálený domácí kutil a placený řemeslník vám nesmí přes práh? Že to tak horké ve vašem případě nebude, ale zkrátka čas od času provedete nutné práce? Nebo je to tak, že hledáte vhodný dárek pro některého známého šikulu? Ať už vás na tyto stránky přivedly jakékoli důvody, troufáme si říct, že jste tu správně. Dovolte nám představit nového pomocníka – vibrační brusku Asist 135W. S čím můžete v případě jejího pořízení počítat, probereme v následujících řádcích.

Vibrační bruska Asist zaujme výkonem 135W a počtem otáček 10000 za minutu. Brusná plocha dosahuje velikosti 187 x 90 milimetrů. Tyto parametry ji činí užitečnou v každé domácnosti. Snadno obrousí požadovaný materiál podle hrubosti zrna brusných papírů, které zvolíte. Jejich výměna je přímo pohádkově snadná. Samozřejmostí je automatické odsávání brusného prachu. Výhodou rukojeti soft grip je její pohodlné držení, které oceníte zejména během dlouhodobějšího užití. Zmíněná rukojeť navíc umožňuje bezproblémové držení oběma rukama, čímž lze ušetřit mnoho energie a významně tak prodloužit dobu práce. Jednoduché manipulaci napomáhá i váha o hmotnosti 1 kilogramu.

 Zkušenosti uživatelů hovoří o ideální možnosti využít tuto brusku k odstranění barvy nebo laku ze dveří, okenních rámů či lemů. Rozhodnete – li se k jejímu zakoupení, pravděpodobně budete překvapeni její nízkou cenou, která se včetně DPH pohybuje těsně pod hranicí 500 Kč. Na brusku se vztahuje záruční i pozáruční servis. V balení naleznete i širokou skálu brusných papírů.

Vibrační brusku můžete zakoupit na eshopech www.gigamat.czmall.cz či alza.cz 

Technické informace k vibrační brusce Asist AE3V35D

Příkon 135W
Napájení  230 / 50 V/Hz
Otáčky  10000 min-1
Hmotnost  1 kg
Regulace otáček  Ne

Výhody vibrační brusky a další parametry

Mezi výhody patří určitě její snadná obsluha, nízká cena a snadná výměna brusných papírů. Bruska je vybavena adaptérem na odsávání.

Vibrační bruska má široké využití. Můžete s ní brousit veškerý dřevěný materiál nebo také ostřit nástroje, např. dláto. Pro ostření je vhodné použít pás s větší zrnitostí.

Certifikát GS
Certifikát o provedené kontrole bezpečnosti. 
   
       
Certifikát CE
Certifikát o posouzení před uvedením na trh.
   
       
Certifikát emc
Certifikát o elektromagnetické kompatibilitě.
   
       
Certifikát RoHS
Certifikát o omezení používání některých nebezpečných látek.
   

Popis vibrační brusky

  1. Vypínač
  2. Zajišťovací tlačítko
  3. Adaptér na odsávání
  4. Svorky na skelný papír
  5. Podložka pod brusný papír

 

Tipy pro práci s vibrační bruskou Asist

Brusku můžete použít pro odstranění barvy nebo laku ze dveří, okenních rámu, lemů apod.

Čištění brusného pásu - pokud je pás znečištěný od broušení, lze jej vyčistit pomocí kovového kartáče. Stačí brusku pustit a kartáč přiložit. Pás bude vyčištěný a znovu ostrý. Nemusíte jej tedy hned měnit.

Výměna brusného pásu - když chcete vyměnit brusný pás, přesuňte boční páčku dozadu a vytáhněte pás směrem dolů. Stejným způsobem nový pás nasuňte na brusku. Nechte ho zapadnout a páčku přesuňte dopředu.

Vystředění pásu - při nasazení nového pásu se může vychýlit z osa. Stačí pustit brusku, pootočit šroubem na straně brusky a pás se pomalu vystředí.

Proč koupit vibrační brusku

Koupí této brusky si zajistíte pomocníka pro broušení mnoha povrchů. Záruční i pozáruční servis a široká škála brusných papírů k dispozici. 

 

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena