Vysavač na mokré / suché vysávání 1200W, 20L - AE7V120-20F

Vážení návštěvníci našich stránek. Opět jsme tu s velmi zajímavým produktem, který stojí za Vaši pozornost. Pojďte se nyní podívat, co jsme pro Vás vybrali.

Vysavač disponuje třemi funkcemi. Za prvé je určen pro klasické suché vysávání, jehož podstatou je sběr nečistot a drobků na základě vysátí. Dále Vám nabídne i mokré vysávání, díky kterému z koberců odstraníte fleky od nápojů, našlapané bláto a další skvrny, s nimiž si obyčejný vysavač neporadí. A jeho poslední funkcí je foukání, které využijete například k odfouknutí napadaného listí ze vstupních prostor a teras.

S příkonem 1200 W je tento průmyslový vysavač použitelný pro úklid komerčních prostor, dílen i domácností. 3,5 metru dlouhý kabel poskytne uživateli dostatečně velký rádius bez nutnosti neustálého přepojování do zásuvek a zdržování od práce. Nerezová nádoba na vodu pojme až 20 litrů vody a zajistí vám tak dostatek kapaliny i pro opravdu znečištěné koberce.

Další významnou vlastností, která nesmí zůstat opomenuta, je zajisté sací výkon o síle 16 kPa, který zaručuje dostatečný podtlak pro zlikvidování i těch nejvíce zašlapaných smítek v koberci. Čtyři kolečka spolu s rukojetí jsou garancí snadného přesouvání a manipulace.

Každý budoucí uživatel jistě ocení bohaté příslušenství, které je spolu s výrobkem dodáváno. Plastové trubice, o délce 40 cm, využijete při čištění hůře dostupných míst. Nástavec na mokré čištění a kombinovaný kartáč zajišťují univerzálnost a jednoduchost přejití mezi funkcemi.

Koupí tohoto produktu si usnadníte spoustu práce a vyčistíte koberce, které jste již považovali za ztracené. Další jeho podstatnou výhodou je skvělý záruční i pozáruční servis.

Zakoupit jej můžete prostřednictvím webových stránek www.gigamat.cz a nebo na www.mall.cz za výjimečnou cenu 1 499 Kč s DPH.

Případně můžete koupit jako doplněk prachový filtr do vysavače za 199 Kč.

Technické informace

Příkon 1200 W
Sací výkon 16 kPa
Objem nádoby  8000 min-1
Délka kabelu 204 mm
Pracovní napětí 0 - 3 mm

Další technické informace najdete v produktovém manuálu.


Certifikát GS
Certifikát o provedené kontrole bezpečnosti. 
 
     
Certifikát CE
Certifikát o posouzení před uvedením na trh.
 
     
Certifikát emc
Certifikát o elektromagnetické kompatibilitě.
 
   
Certifikát RoHS
Certifikát o omezení používání některých nebezpečných látek.
 

Součást balení:

  • 2x plastová trubice (40 cm) 
  • 1x plastová hadice (1,5 m) 
  • 1x nástavec na mokré čištění podlah 
  • 1x kombinovaný kartáč 
  • 4x kolečka 
  • 1x látkový filtr

Proč koupit vysavač na mokré i suché vysávání
Koupí tohoto produktu odstraníte odolné nečistoty i skvrny z Vašich koberců. Získáte tak multifunkčního pomocníka, který navíc disponuje ještě funkcí foukání. Využijete jej v komerční i soukromé oblasti. Záruční i pozáruční servis je zajištěn.

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena