Vysavač popela s motorem 800W, 16L - AE7AFP80

Vážení návštěvníci našich stránek. Opět jsme tu s velmi zajímavým produktem, který stojí za Vaši pozornost. Pojďte se nyní podívat, co jsme pro Vás vybrali.

Vysavač popela využijete na vysávání krbů, kamen a krbových vložek u vás doma i na chatě. Dále je použitelný na vysávání jiných pevných částic. Díky hepafiltru jsou prachové částice spolehlivě zachytávány a nevíří po místnosti. Ideální je tedy i do domácností alergiků.

Pyšní se příkonem 800W, který zajišťuje jeho dostatečný výkon a spolehlivě si poradí i s pevnými částicemi. Prach je přes hepafiltr schraňován v odpadové nádobě o objemu 16 litrů. Díky tak velkému objemu nádoby, nebudete obtěžováni jejím častým vynášením, které v případě potřeby provedete pomocí jednoduchého mechanismu dvou klipů – těmi snadno odstraníte horní kryt nádoby a vysypete ji.

V další řadě nesmíme zapomínat na sací výkon o síle 14 kPa, který zaručuje dostatečný podtlak. Je nutné se přesvědčit, že je popel vychladlý – nesmí mít vyšší teplotu než 50 °C.

Budoucí uživatel jistě ocení, že je vysavač dodáván s nasávací trubicí, která díky své ohebnosti a variabilitě snadno vysaje každý kout krbu i kamen. Pro pohodlné přenášení je opatřen rukojetí na vrchní straně a černá barva zajišťuje jeho snadnou údržbu.

Koupí tohoto produktu si usnadníte spoustu práce a vyčistíte krby a kamna bez většího úsilí. Další jeho podstatnou výhodou je skvělý záruční i pozáruční servis. Zakoupit jej můžete prostřednictvím webových stránek www.gigamat.cz za výjimečnou cenu 760 Kč bez DPH.

Technické informace k příklepové vrtačce

Příkon 800W
Vstupní napětí  230 V
Vstupní kmitočet 50 Hz
Objem nádoby vysavače 16 l
Minimální podtlak 14 kPa
Hmotnost 3,2 kg

Popis a příslušenství:
1. Vypínač
2. Rukojeť
3. Otvor pro vstup vzduchu
4. Nádoba vysavače (pouzdro)
5. Nasávací trubice
6. Kryt motoru
7. Filtrační jednotka
8. Otvor pro výstup vzduchu/95/EC)

Proč koupit vysavač popela

Koupí tohoto produktu odstraníte všechen prach z Vašich krbů i kamen čistou cestou, kterou ocení zejména alergici. Získáte tak multifunkčního pomocníka, který je skladný. Využijete jej v komerční i soukromé oblasti. Záruční i pozáruční servis je zajištěn.

Copyright 2016 asist.cz | Všechny práva vyhrazena