Products

"At ASIST, we understand that the right tools can make the difference between a good result and a great one. That's why our product line is designed to assist you in achieving the highest standards in your work. Product line is: Power tools Hand tools Garden machines Welding accessories High-pressure cleaners Heating appliances Safes Each subcategory offers a comprehensive list of products accompanied by descriptions, images, and a Call to Action to proceed with purchase

Nejlepší volba

Asist, Vaše  volba výkonného elektrického, ručního nářadí, zahradních strojů a mnoho dalších. Náš název 'ASIST' je odvozen od konceptu 'asistence', symbolizující náš závazek pomoci vám dokončit vaše projekty s lehkostí a dokonalostí.

Asist Historie

Asist Historie Založená v roce 2001, značka Asist se vyprofilovala jako vedoucí globální značka v oblasti technologicky orientovaných strojů. Věnujeme se poskytování mimořádné kvality a hodnoty a Asist rychle nashromáždil silnou základnu zákazníků v různých zemích. Značka má významnou tržní přítomnost v Evropské unii, včetně zemí jako Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Chorvatsko, Slovinsko a Srbsko.

Významné milníky

Významné milníky Asist prodal přes 5 milionů strojů a celkem přes 20 milionů produktů. U Asist věříme v sílu pomoci a jsme zde, abychom vám pomohli realizovat vaše vize."

Naše vize

Naše vize je náš název. ASIST vznikl s vizí pomoci lidem při realizaci jejich projektů. Nazvaný podle univerzálního konceptu 'pomoci', naše značka je jedinečně postavena jako poskytovatel vysoce kvalitního elektrického nářadí, ručních nástrojů a zahradních strojů, které vám jsou spolehlivým partnerem.