Vrtací a bourací kladivo 1500W ASIST AE1K150DN

-21%

síla úderu 6J, masivní provedení, antivibrační rukojeť, 3x vrták SDS+, plochý sekáč, špičatý sekáč, v kufru, Asist záruka 3 roky More

Manufacturer: ASISTProduct code: AE1K150DN Shipping and Payment

Original price 3 150 Kč. Save 21% (660 Kč) 2 490 Kč

In stock
ks

síla úderu 6J, masivní provedení, antivibrační rukojeť, 3x vrták SDS+, plochý sekáč, špičatý sekáč, v kufru, Asist záruka 3 roky More

Manufacturer: ASISTProduct code: AE1K150DN Shipping and Payment

Univerzální výkonné pneumatické vrtací kladivo s výkonem skvělých 1500W což jej řadí k nejvýkonnějším kladivům v dané třídě. Pro sekání do betonu, cihly, kamene či jiného stavebního materiálu. Kladivo je kompaktní konstrukce se standardní vahou 5,2 kg. Vhodné pro vrtání do oceli, dřeva, ale hlavně do stavebních materiálů, a to díky jeho síle i do odolných betonů, cihly a dalších tvrdých materiálů. Pro domácí a hobby použití.

Standardem je upínací systém SDS+ vám zajistí rychlou výměnu sekáčů nebo vrtáků při práci a zároveň zajistí jejich pevné upnutí bez protáčení. Přídavná rukojeť zajistí ještě pevnější úchop kladiva. Baleno v praktickém kufříku pro pohodlné přenášení a skladování.

Možnost nastavení režimu vrtání či sekání. Umožňuje vrtání s příklepem do stavebních materiálů nebo bez příklepu do oceli, kovu či dřeva. Režim sekání - bourání umožňuje i náročnější bourací práce díky ojedinělé síle úderu a to 6 J. Zvolením optimálního režimu využijte toto vrtací kladivo naplno. Skvělé kladivo pro dílnu, chatu chalupu nebo poloprofesionálná použití. 

Výhody kladiva Asist:

Výhodou pneumatického vrtacího kladiva Asist je, že může pracovat v režimu klasického vrtání i do tvrdých ocelí nebo vrtání s příklepem do stavebních materiálů. Kladivo můžete použít i jako bourací, pokud zvolíte příslušný režim a nasadíte sekáč buď ploch, hranatý nebo kulatý. SDS plus systém upínání vrtáků a sekáčů pro snadnou výměnu pracovních nadstavců.

Proč koupit elektrické pneumatické vrtací kladivo Asist:

Koupí tohoto kladiva získáte nástroj, který má jeden z největších výkonů i  síly úderu na trhu. Jeden z nejlepších záručních a pozáručních servisů na trhu včetně dodání náhradních dílů.

Součást balení:

  • 3x SDS+ vrtak (8, 10, 12x150mm)
  • 2x SDS+ sekáč 250mm (plochý, hranatý)
  • 2x úhlíky
  • 1x prachovka
  • 1 pc rukojeť
  • 1 pc mazivo
Parameters
Hmotnost [kg] 5.2 kg
Maximální průměr vrtání beton [mm] 32 mm
Maximální průměr vrtání dřevo [mm] 42 mm
Maximální průměr vrtání ocel [mm] 13 mm
Napájení [V/Hz] 230/50 V/Hz
Otáčky za min. 1 rychlost [ot/min] 860 ot/min
Počet příklepů [př./min] 4250 př./min
Příkon [W] 1500 W
Síla úderu [J] 6 J
Typ napájení Elektrické
Upínání SDS-Plus