Produkty "V Asist rozumíme, že správné nástroje mohou rozdíl mezi dobrým a skvělým výsledkem. Proto je náš sortiment navržen tak, aby vám pomohl dosáhnout nejvyšších standardů ve vaší práci. Nabízíme: elektrické nářadí, ruční nářadí, zahradní stroje, svářecí příslušenství, vysokotlaké čističe, topné přístroje, trezory. Každá podkategorie nabízí široký seznam produktů s popisy, obrázky a výzvou k akci pro pokračování v nákupu.

Nejlepší volba

Asist, Vaše  volba výkonného elektrického, ručního nářadí, zahradních strojů a mnoho dalších. Náš název 'ASIST' je odvozen od konceptu 'asistence', symbolizující náš závazek pomoci vám dokončit vaše projekty s lehkostí a dokonalostí.

Asist Historie

Asist Historie Založená v roce 2001, značka Asist se vyprofilovala jako vedoucí globální značka v oblasti technologicky orientovaných strojů. Věnujeme se poskytování mimořádné kvality a hodnoty a Asist rychle nashromáždil silnou základnu zákazníků v různých zemích. Značka má významnou tržní přítomnost v Evropské unii, včetně zemí jako Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Chorvatsko, Slovinsko a Srbsko.

Významné milníky

Významné milníky Asist prodal přes 5 milionů strojů a celkem přes 20 milionů produktů. U Asist věříme v sílu pomoci a jsme zde, abychom vám pomohli realizovat vaše vize."

Naše vize

Naše vize je náš název. ASIST vznikl s vizí pomoci lidem při realizaci jejich projektů. Nazvaný podle univerzálního konceptu 'pomoci', naše značka je jedinečně postavena jako poskytovatel vysoce kvalitního elektrického nářadí, ručních nástrojů a zahradních strojů, které vám jsou spolehlivým partnerem.